Koht plussi tegevjuht Pähkel: "Oleme üks samm meie eesmärgile lähemale"

Meie eesmärgiks on 2023. aasta maikuus tulla välja rakendusega, kus on olemas kõik Eestis tegutsevad LGBTQ+ sõbralikud asutused

20. jaanuaril 2023 tähistame Koht Plussi esimest sünnipäeva. Sel puhul soovime tutvustada meie koolitusprogrammi ja mobiilirakendust.

Augustis alustasime aktiivse tööga, et teha valmis Koht plussi mobiilirakendus, mille eesmärk on luua kogukonna liikmetele võimalus hõlpsasti üles leida LGBTQ+ turvalised kohad.

Meie eesmärgiks on 2023. aasta maikuus tulla välja rakendusega, kus on olemas kõik Eestis tegutsevad LGBTQ+ sõbralikud asutused Narvast Kuressaareni ja Tallinnast Valgani. Ootame meie ridadesse kõiki tegutsejaid alates baarist kuni kirikuni, taksofirmast jõusaalini.

Lisaks asutuste kajastamisele on rakenduses lihtsasti leitavad ka koostööpartnerite sooduskupongid.

Mitmete katsetuste järel oleme jõudnud rakenduse disainiga lõpusirgele ning õige pea alustame äpi funktsionaalsuse testimisega päris kasutajate abil.

Seoses sellega otsime vabatahtlikku arendajat, kellele läheb meie eesmärk korda ning kes tahaks oma panuse anda LGBTQ+ kogukonna elu turvalisemaks muutmisele.
Kas Sulle meeldis see uudis?