Kuidas edasi, Koht pluss?

Me tahame rõhutada, et Koht Pluss jääb endiselt selle missiooni juurde pakkuda LGBTK-kogukonna liikmetele turvalist keskkonda. Me loodame, et meie uus tegevjuht saab jätkata selle missiooni täitmist ja ehitada Koht Plussi heat mainet.

Veebruari algusega alustas arendajate meeskond mobiili rakenduse loomist.


Loodetavasti saab mobiili rakenduse alla laadida Google Playst või App Store’ist juba aasta 2023 suvel. Rakendus peaks valmima poole aasta jooksul ja selle eesmärk on pakkuda külalistele mugavat lahendust kohtade leidmiseks ja hindamiseks.


Rakendus sisaldab erinevaid funktsionaalsusi, mis muudavad külaliste kogemuse lihtsamaks ja mugavamaks. Üks peamisi funktsionaalsusi on võimalus otsida ja hinnata kohti äpi kaudu. Samuti on rakendusel eripakkumiste menüüpunkt, kus kohad võivad pakkuda külalistele soodustusi.

Koht Plussi meeskond loodab, et see rakendus muudab külaliste kogemuse veelgi paremaks ja aitab neil leida sobivaid kohti mugavalt ja kiiresti.
Rakenduse arendajate tiim töötab järjekindlalt, et tagada, et rakendus valmib ettenähtud ajaks ja vastab kõikidele nõuetele.

Lõpetuseks võib öelda, et Koht Pluss on välja töötanud väga ambitsioonika ja kasutajasõbraliku mobiilirakenduse, mis muudab kohtade leidmise ja hindamise lihtsamaks ning pakub külalistele erinevaid eeliseid.

Järjekordne saavutus - koolitusprogramm sai valmis ja kätte saadav kõikidele liikmetele täielikult tasuta.

Koht plussi koolitaja Lysa sai valmis koolitusprogrammi, mis on nüüd kättesaadav liikmete töötajatele täielikult tasuta. Selleks peab koha esindaja saatma palve Lysa meili aadressile lysa@kohtpluss.ee. Koolitus kestab 30-40 minutit ja selle raames räägitakse LGBTK-inimestest, nende erinevatest rollidest ühiskonnas ja ettevõtte rollist turvalise keskkonna loomisel.

Uus koolitusprogramm annab töötajatele võimaluse laiendada oma teadmisi ja mõista paremini erinevate inimeste vajadusi ja ootusi. Lisaks ettevõtte roll on ülioluline, kui luuakse turvalist ja inklusiivset töökeskkonda, kus iga töötaja võib end mugavalt ja turvaliselt tunda.

Koolitus on oluline samm ettevõtte liikmete töötajate teadlikkuse tõstmisel ja selle toetamisel, et luua tõhus ja toetav töökeskkond. Selle abil saavad töötajad teada, kuidas toetada ja mõista erinevate inimeste vajadusi ja ootusi, mis aitab suurendada nende usaldust ja lojaalsust ettevõtte vastu.

Soovitame kõigil liikmetel ja nende töötajatel osaleda selles tasuta koolitusprogrammis, et saada teadmisi ja teadlikkust LGBTK-inimeste kohta ning aidata kaasa turvalise ja inklusiivse töökeskkonna loomisele. Kontakteeruge meie koolitajaga Lysaga, et broneerida oma meeskonnale aega koolitusele.

Koht plussil uus tegevjuht!

Koht Plus on Eesti LGBTK-sõbralike kohtade võrgustik, mille eesmärk on pakkuda mitmekesist ja turvalist kohtade valikut LGBTK-kogukonna inimestele.

Hiljuti ilmus meedias teateid, mis viitavad sellele, et Koht plussi tegevjuht Artjom Pähkel süüdistatakse ahistamises. Kuigi meie kohad ei ole seotud ahistamise väidetega, võtame me need väga tõsiselt ja soovime kõigile töötajatele ja klientidele anda turvalise ja sõbraliku keskkonna. Seetõttu otsustasime, et on parim, kui meie tegevjuhi koha võtab üle uus inimene - Mattis Meekler.

Meie eesmärk on tagada meie kohtade ja nende töötajatele turvalist keskkonda ning uus tegevjuht peab hoolikalt jälgima ja tagama selle.

Lisaks vabandame, et meie endine tegevjuht Pähkel kasutas Koht Plussi instagrami konto, et süüdistustega seotud asjad arutleda teistega.

Me tahame rõhutada, et Koht Pluss jääb endiselt selle missiooni juurde pakkuda LGBTK-kogukonna liikmetele turvalist keskkonda. Me loodame, et meie uus tegevjuht saab jätkata selle missiooni täitmist ja ehitada Koht Plussi heat mainet.

Koht plussi meeskond

*Tekst on osaliselt koostatud tehisintellekti kasutades

FOTO: MATTIS MEEKLER | ERAKOGU
Mattis on 29 aastane noormees Rakverest, kuid peale põhikooli lõpetamis otsustas ta kolida Tallinna kus Mattis omandas Tallinna Tööstushariduskeskuses Rätsep-Stilisti eriala. Peale keskkooli ja eriala omandamist kolis Mattis Suurbritanniasse Manchesteri kus ta õppis Manchester Metropolitan Universitys Moedisaini ja Ärijuhtimist.

Moedisain on Mattise suurim kirg ning sellega on ta tegelenud ajast mil ta oli 15 aastane. Tänaseks on ta loonud mitmeid kollektsioone ja tänu sellele saanud ka suurel hulgal auhindu ja tunnustust nii suurematel kui väiksematel konkursitel. Tehes koostööd tuntud eesti ettevõtetega. Tähtsaimaks võimaluseks peab Mattis võimalust, kui noormees sai näidata oma loomet koostööprojektina Tallinn Fashion Week raames kahel korral. Peale õpinguid Inglismaal alustas Mattis naisterõivaste brändi "MEEKLER" mille eesmärgiks oli luua kvaliteetseid ja mugavaid rõivaid naistele igas vanuses, ning ettevõtte suund oli loodud nii kodumaale kui kaugemale, kuid kahjuks peale pikaaegseid piiranguid Covid-19 tõttu otsustas Mattis 2020 aastal ettevõtte Inglismaal sulgeda ja kolida tagasi kodumaale Eesti.

Peale kodumaale naasmist alustas Mattis töötamist Baltika Grupis juhatajana Montoni kaubamärgi all ning hiljem jätkas Ivo Nikkolo kaubamärgi all töötamist. Peale mida suundus noormees Swissotel Tallinnas Teenindusjuhi kohale. Tänu sellele on Mattis omandanud tugevad teadmised meeskonnatööd ja kliendisuhete loomises ning arendamises.

Lisaks kõigele eelnevale oli noormees aastaid ürituse Moedepoo peakorraldaja ja on kaasa löönud paljude ürituste raames vabatahtlikuna, mis on talle andnud hea pagasi ürituste korraldamise raames nii suuremates kui väiksematest meeskondades. Moedepoo oli üle-Eestiline noorte moeshow, mis andis noortele moedisaineritele võimaluse kord aastas esitada oma kollektsioone kodumaa publikule ja tänu sellele saada tunnustust ja kajastust oma ala tippudelt.

Hetkel on Mattise suurim huvi sotsiaalmeedia ja turundus tänu millele on noormees Veebruari kuus alustamas 8 nädalast turundus spetsialisti koolitust, mis annab talle hea ülevaate kuidas hallata ja luua sotsiaalmeedia turundust startup ettevõttele.

Tänu kõigele eelnevale ja tugevale taustale töötades moemaailmas ja nii suuremates kui väiksemates ettevõtetes nii kodumaal kui teisel pool Euroopat ütleb Mattis, et ta on leidnud õige koha kus olla kasulik ja sihtida uute ja kõrgemate eesmärkide poole Koht Pluss tiimiga. "Minu eesmärk on olla abiks inimestele, kes vajavad tuge ja kindlustunnet ja me saame seda neile pakkuda. Just selleks on loodud Koht Pluss ja minu tiimi eesmärk on liikuda tulevikku, mõelda suurelt ja täita meie ettevõtte lubadust." - lisas Mattis.

Lisaks võib tutvuda Mattisi arvamusega abieluvõrdsuse osas õhtulehest.